Kuidas saavutada plaatimisel hea ja püsiv tulemus

Kestvalt hea tulemuse saamiseks tuleb plaatimisel arvestada mitmete faktoritega. Näiteks suuri plaate ei saa paigaldada samal moel kui väikseid ning ka niisketesse, kuivadesse ja miinustemperatuuriga pindadele tuleb paigaldada plaadid erineval moel arvestades hüdroisolatsiooni nõudeid ja temperatuuri muutusi. Väga tähtis on püsivalt hea tulemuse saavutamiseks ka aluspinna ettevalmistamise kvaliteet. 

Meisterviimistluse plaatijad on kõik läbinud koolituse hüdroisolatsiooni paigaldamiseks, eri tüüpi plaatide paigaldamise eripäradest koos uusimate materjalide tutvustamisega ning aluspinna ettevalmistamisest. Kvaliteedi aitab tagada ka see, kui töid tehakse meeskonnana oöörates tähelepanu kõikidele objekti nüanssidele ning hilisemale kasutusele.

Küsige julgesti, me anname nõu!


Vannitoa remont ei ole lihtne. Meeleldi anname teile nõu! Meil on pikaajalised kogemused nii vannitubade ehitamisel kui ka majade ja avalike suurobjektide ehitamisel. 

 

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused-oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on olemas kvalifikatsiooniga töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse! 

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Google Tag Manager
Tag
Kinnita
Keeldu