Suured plaadid vannitoas

Suuremõõtmeliste plaatide paigaldamiseks tasub kasutada kogenud meistrit. Suured plaadid muudavad vannitoa elegantseks ja väärikaks. Üldjuhul kasutatakse suuri plaate just suuremates ruumides, kuid nad sobivad ka väiksesse vannituppa. Selline sein mõjub ühtlasena ning vuugivahed ei torka silma. Nii tulevad suured pinnad ja mustrid hästi esile ning teevad ruumi suuremaks. Suurte plaatide paigaldajal peab aga olema piisavalt kogemusi ja oskusi, sest valesti paigaldatud plaadid võivad hakata mõranema, plaatide lõikamine on keerulisem, aluspind peab olema väga hästi ette valmistatud ning paigaldamisel peab kasutama õigeid segusid.

Suurte plaatide paigaldamisel kasutame meie ainult Mopei kahekomponentset plaadisegu, mis annab temperatuuri muutuste korral plaadi aluspinnale suure elastsuse ja tagab, et plaadid ei lähe katki. Kui suured plaadid paigaldada põrandaküttega ruumides tavalise plaadiseguga, siis temperatuurimuutuste mõjul tulevad plaadid lahti või pragunevad.

Suurt plaati ei saa paigaldada üks töömees ning selliste plaatide lõikamiseks tuleb kasutada spetsiaalseid plaadilõikureid.

Ühtlase lõpptulemuse saavutamiseks kasutatakse suuremõõtmeliste plaatide puhul kiilklamberkinnitussüsteemi, mis tagab kindla kvaliteedi.

Küsige julgesti, me anname nõu!


Vannitoa remont ei ole lihtne. Meeleldi anname teile nõu! Meil on pikaajalised kogemused nii vannitubade ehitamisel kui ka majade ja avalike suurobjektide ehitamisel. 

 

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused-oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on olemas kvalifikatsiooniga töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse! 

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Google Tag Manager
Tag
Kinnita
Keeldu